MEDARBEIDERE

Salgsavdelingen

Jan Halvorsen
Seniorselger Multifunksjon
Ståle Andersen
Produktsjef
Katrine Thorsen
Daglig leder, Kontorsystemer
Karsten Thorsen
Daglig leder, Maskin & Miljø
Magne Remes
Selger Avfallsløsninger
Ronny E. Torvund
Selger Avfallsløsninger
Magnar Drange
Avdelingsleder Sunnhordland
Audun Vagstad
Avdelingsleder Førde
Werner André Jacobsen
Avdelingsleder avd. Haugesund
Kjetil Vikse
Salgskonsulent avd. Haugesund
Martin Netland
Salgskonsulent avd. Haugesund

Administrasjonen

Arthur Thorsen
Daglig leder, Thorsen Gruppen
Rune Ågotnes
Servicesjef
Simen Thorsen
Driftsleder
Kirsten Thorsen
Regnskap / Personal
Veronica Thorsen
Daglig leder, Kontormaskiner
Kari Ø. Halleraker
Sentralbord / Ordre
Linda Granerud
Sentralbord / Ordre
Lene Totland
Regnskap / Controller
Iselinn Thorsen Jimenez
Backoffice

Jan Halvorsen

Seniorselger Multifunksjon

Jan er vår seniorselger med over 30 års fartstid som selger av kontormaskiner. Jan har med sin lange erfaring opparbeidet seg en unik kompetanse på våre Konica Minolta løsninger.

Tlf. 98 21 70 97 jan@thorsengruppen.no

Ståle Andersen

Produktsjef

Ståle er vår produktsjef på Konica Minolta multifunksjonsløsninger med tilhørende programvare. Han har jobbet i Thorsen Gruppen i over 20 år, og innehar god kompetanse og lang erfaring med våre forretningsområder.

Tlf. 98 21 71 13 staale@thorsengruppen.no

Katrine Thorsen

Daglig leder, Kontorsystemer

Katrine er daglig leder i vårt selskap som selger audiovisuelle løsninger. Hun har jobbet i Thorsen Gruppen i over 15 år.

Tlf: 93 29 36 98 kat@thorsengruppen.no

Karsten Thorsen

Daglig leder, Maskin & Miljø

Karsten er daglig leder  i vårt selskap som selger miljø- & avfallsløsninger. Han har over 40 års erfaring med salg og service.

Tlf. 98 21 71 08 karsten@thorsengruppen.no

Magne Remes

Selger Avfallsløsninger

Magne jobber som selger av miljø- og avfallsløsninger. Han har jobbet i Thorsen Gruppen i 9 år og innehar god kompetanse på våre miljø- og avfallsløsninger.

Tlf. 91 83 61 81 magne@thorsengruppen.no

Ronny E. Torvund

Selger Avfallsløsninger

Ronny jobber som selger av miljø- og avfallsløsninger. Han innehar god kompetanse på våre miljø- og avfallsløsninger.

Tlf. 48 32 79 46 ronnyt@thorsengruppen.no

Magnar Drange

Avdelingsleder Sunnhordland

Magnar er vår avdelingsleder i Sunnhordland. Med over 30 års erfaring og bred kompetanse innen salg, selger han hele vårt sortiment med hovedfokus på våre Konica Minolta løsninger.

Tlf. 98 21 71 01 magnar@thorsengruppen.no

Audun Vagstad

Avdelingsleder Førde

Audun er vår avdelingsleder i Førde. Han har bred kompetanse innen salg, og selger hele vårt sortiment med hovedfokus på våre Konica Minolta løsninger.

Tlf. 94 01 16 87 audun@thorsengruppen.no

Werner André Jacobsen

Avdelingsleder avd. Haugesund

Werner er vår avdelingsleder i Haugesund. Han har bred kompetanse innen salg, og selger hele vårt sortiment med hovedfokus på våre Konica Minolta løsninger.

Tlf. 90 10 39 69 werner.jacobsen@thorsengruppen.no

Kjetil Vikse

Salgskonsulent avd. Haugesund

Kjetil jobber som salgskonsulent i avd. Haugesund. Han har bred kompetanse innen salg, og selger hele vårt sortiment med hovedfokus på våre Konica Minolta løsninger.

Tlf. 91 30 20 65 kjetil.vikse@thorsengruppen.no

Martin Netland

Salgskonsulent avd. Haugesund

Martin jobber som salgskonsulent i avd. Haugesund. Han har bred kompetanse innen salg, og selger hele vårt sortiment med hovedfokus på våre Konica Minolta løsninger.

Tlf. 41 21 85 08 martin.netland@thorsengruppen.no

Arthur Thorsen

Daglig leder, Thorsen Gruppen

Arthur er daglig leder i Thorsen Gruppen. Han har vært i kontorbransjen i over 50 år, og har ledet og utviklet Thorsen Gruppen de siste 25 årene.

Tlf. 55 98 70 40 arthur@thorsengruppen.no

Rune Ågotnes

Servicesjef

Rune er vår servicesjef og har vært hos oss i over 30 år. Han skal ha mye av æren for å ha bygget opp vår anerkjente serviceorganisasjon – kvalitet & service.

Tlf. 55 98 70 40 rune@thorsengruppen.no

Simen Thorsen

Driftsleder

Simen er vårt nyeste tilskudd i Thorsen Gruppen. Han vil jobbe som driftsleder og med utleie av eiendom. Vi ønsker Simen hjertelig velkommen til Team-Thorsen!

Tlf. 91 90 38 29 simen@thorsengruppen.no

Kirsten Thorsen

Regnskap / Personal

Kirsten leder vår regnskap- og personalavdeling for alle selskapene i Thorsen Gruppen, og har vært hos oss i over 30 år.

Tlf. 55 98 70 40 kirsten@thorsengruppen.no

Veronica Thorsen

Daglig leder, Kontormaskiner

Fra 01.01.2021 overtok Veronica stillingen som daglig leder Thorsen Kontormaskiner AS, vårt selskap som selger kontormaskinsløsninger og tilhørende programvare. Hun har jobbet i Thorsen Gruppen i over 10 år.

Tlf. 40 48 24 13 veronica@thorsengruppen.no

Kari Ø. Halleraker

Sentralbord / Ordre

Kari tar i mot alle henvendelser på vårt hovednummer og har ansvar for ordrebehandling og fakturering. Hun har jobbet i Thorsen Gruppen i 20 år.

Tlf. 55 98 70 40 post@thorsengruppen.no

Linda Granerud

Sentralbord / Ordre

Linda jobber på sentralbord og ordrebehandling, og har ansvar for vårt rekvisitalager og varesendinger. Hun har jobbet i Thorsen Gruppen i 14 år.

Tlf. 55 98 70 40 linda@thorsengruppen.no

Lene Totland

Regnskap / Controller

Lene jobber med regnskap og backoffice for alle våre selskaper i Thorsen Gruppen.

Tlf. 55 98 70 40 lene@thorsengruppen.no

Iselinn Thorsen Jimenez

Backoffice

Iselinn jobber med backoffice og ordrebehandling i vår avdeling for miljø- og avfallsløsninger.

Tlf. 55 98 70 40 iselinn@thorsengruppen.no